Skip to main content

EVINNI – manufacturers’ representetives of high quality finishing materials in modern constraction in Latvia over 15 years.
Range of products for interior designe, house and garden.

We offer finishing materials as wholesale as retail trade. Choose professional tradesmen from our company to install film stretch ceilings, also new roof,
replacement of existing ones and loft conversions. Company warranty on all work.

EVINNI offers

Glass blocks Vetro Pieno

VetroPieno is a new milestone in the world of glass blocks. VetroPieno a dense glass block that combines the properties of brick with glass fragility and elegance. They can be used for walls and partitions to create a subtle design accent, style and character.

Sockets and switches SIMON 54 premium

The new series is designed with sober elegance, deep composure and stable touch. Choosing Simon 54 Premium Series switches and sockets You will gain confidence about their style.

Decorative tiles for home and garden

Company “Evinni” offer many new types of tiles. Stone tiles is recommended to use the house and apartment interiors, as well as the house facades. We have a variety of color and shape, modern and contemporary style.

Replacing the roof / Roof renovation

Evinni offers services of roof masters with 20 years of experience and successfully implemented projects in Latvia, Canada, Sweden and Finland.

switches and sockets catalog
2016

Download catalogue

EVINNI news

EVINNI reviews

 • Vēlamies izteikt pateicību par sadarbību un atzīmēt, ka mēs atzinīgi novērtējam Jūsu uzņēmuma profesionalitāti un sniegtā pakalpojuma kvalitāti.
  Tāpat vēlamies atzimēt Jūsu uzņēmuma darbinieku profesionālo kompetenci un labvēlīgo attieksmi pret mums kā klientiem un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.
  Amatciema kolektīvs
 •  Es Normunds Jansons no Kuldīgas gribu pateikt savu redzējumu ilgadējā sadarbībā ar I/K "EVINNI" .
 Pirmkārt esmu ļoti apmierināts ar uzņēmuma un tās īpašnieces, personīgi Evijas kundzes pieeju katra klienta vēlmēm un to risināšanai.
 Pateicoties I/K "EVINNI" vadītājai Evijai , kas veiksmīgi atrisināja manas mājas interjerista ieceri - aplikt mājas ārsienas ar dekoratīvām akmens masas flīzēm "Celtic 3" un izmantojot mājas iekštelpās piedāvātos firmas izejmateriālus,izdevās ļoti veiksmīgi paveikt visus darbus - pat brīžiem likās, ka tās ir nereāli realizējamas lietas - it sevišķi mājas iekšpusē - krāsaino stikla bloku apaļo kāpņu telpu izveide un citus risinājumus.
Redzot šodien blakus citu īpašnieku mājas un īpašumus, kas ir apdarīti ar lētākiem izvēlētiem materiāliem no citiem pircējiem toreiz un salīdzinot - šodienas izskatu  - nav šaubu par manis toreiz pareizi izdarīto izvēli par labu I/K "EVINNI" produkcijai un kolektīvam par sadarbību. Pat pēc darba pabeigšanas firma ir vienmēr sasniedzama un jebkuru, tev vajadzīgo jautājumu gatava risināt. Nobeigumā gribu pateikt - vienu vērtīgu atziņu ,kapēc rakstu šos pateicības un ieteikuma vārdus esošiem un topošajiem, jaunajiem klientiem - izmantojot I/K "EVINNI" produkciju - jums tūlīt tiks piedāvāti pareizie ķīmijas un apstrādes komponenti, kas tagad paejot jau 6 gadiem redzams uz mājas sienām - apdares materiāli izskatās tā, it kā tie būtu uzlikti vakar.
Vēlos Jums novēlēt ar tādu pašu azartismu apgūstot visu jauno - un saglābāt labo sirsnību un humora izjūtu strādājot ar pat tik prasīgiem klientiem - kāds esmu es.
Patiesā cieņā - no Kuldīgas - Ķelšu iela Nr.3a
  Normunds Jansons
 • Ļoti patīkami sadarboties ar cilvēkiem, kas prot savu darbu,kas domā par savu klientu, savu sadarbības partneri ,un ir savā darbā iekšā ar visu savu sirdi un dvēseli. Lūk tādi ir mani sadarbības partneri sia EVINNI -Evija un Jānis.Novēlu Jums jaunus sadarbības partnerus un daudz jaunu projektu.
  Marika

Shopping Cart