Skip to main content

EVINNI – официальный представитель производителей отделочных и строительных материалов в Латвии, более 15 лет.
Элементы интерьерного дизайна, дома и сада.

Предоставляем услуги по установки натяжных потолков, возведение новой кровли, замена старой кровли и реконструкцию чердачного помещения.
Гарантия на все произведенные работы.
Отделочные материалы оптом и в розницу.

EVINNI предлагает

Glass blocks Vetro Pieno

Новое направление в дизайне стеклоблоков – стеклянные кирпичи. Объединяют в себе крепость кирпича и прозрачность и лёгкость стекла. Хороши как в конструировании интерьеров, так и в оформлении внешних стен.

Sockets and switches SIMON 54 premium

Новая серия разработана с трезвой элегантностью, глубоким самообладанием и стабильной ощупь. Выбор Simon 54 Премиум выключатели и розетки серии Вы получите уверенность в их стиле.

Decorative tiles for home and garden

Компания Evinni предлагают много новых типов плитки. Каменные плитки рекомендуется использовать дома и квартиры интерьеров, а также фасадов домов. У нас есть различные цвета и формы, современный и современный стиль.

Replacing the roof / Roof renovation

Evinni предлагает услуги мастеров крыши с 20-летним опытом работы и успешно реализованных проектов в Латвии, Канаде, Швеции и Финляндии.

Каталог выключатели и розетки
2016

Cкачать каталог

EVINNI новости

EVINNI отзывы

 • Vēlamies izteikt pateicību par sadarbību un atzīmēt, ka mēs atzinīgi novērtējam Jūsu uzņēmuma profesionalitāti un sniegtā pakalpojuma kvalitāti.
  Tāpat vēlamies atzimēt Jūsu uzņēmuma darbinieku profesionālo kompetenci un labvēlīgo attieksmi pret mums kā klientiem un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.
  Amatciema kolektīvs
 •  Es Normunds Jansons no Kuldīgas gribu pateikt savu redzējumu ilgadējā sadarbībā ar I/K "EVINNI" .
 Pirmkārt esmu ļoti apmierināts ar uzņēmuma un tās īpašnieces, personīgi Evijas kundzes pieeju katra klienta vēlmēm un to risināšanai.
 Pateicoties I/K "EVINNI" vadītājai Evijai , kas veiksmīgi atrisināja manas mājas interjerista ieceri - aplikt mājas ārsienas ar dekoratīvām akmens masas flīzēm "Celtic 3" un izmantojot mājas iekštelpās piedāvātos firmas izejmateriālus,izdevās ļoti veiksmīgi paveikt visus darbus - pat brīžiem likās, ka tās ir nereāli realizējamas lietas - it sevišķi mājas iekšpusē - krāsaino stikla bloku apaļo kāpņu telpu izveide un citus risinājumus.
Redzot šodien blakus citu īpašnieku mājas un īpašumus, kas ir apdarīti ar lētākiem izvēlētiem materiāliem no citiem pircējiem toreiz un salīdzinot - šodienas izskatu  - nav šaubu par manis toreiz pareizi izdarīto izvēli par labu I/K "EVINNI" produkcijai un kolektīvam par sadarbību. Pat pēc darba pabeigšanas firma ir vienmēr sasniedzama un jebkuru, tev vajadzīgo jautājumu gatava risināt. Nobeigumā gribu pateikt - vienu vērtīgu atziņu ,kapēc rakstu šos pateicības un ieteikuma vārdus esošiem un topošajiem, jaunajiem klientiem - izmantojot I/K "EVINNI" produkciju - jums tūlīt tiks piedāvāti pareizie ķīmijas un apstrādes komponenti, kas tagad paejot jau 6 gadiem redzams uz mājas sienām - apdares materiāli izskatās tā, it kā tie būtu uzlikti vakar.
Vēlos Jums novēlēt ar tādu pašu azartismu apgūstot visu jauno - un saglābāt labo sirsnību un humora izjūtu strādājot ar pat tik prasīgiem klientiem - kāds esmu es.
Patiesā cieņā - no Kuldīgas - Ķelšu iela Nr.3a
  Normunds Jansons
 • Ļoti patīkami sadarboties ar cilvēkiem, kas prot savu darbu,kas domā par savu klientu, savu sadarbības partneri ,un ir savā darbā iekšā ar visu savu sirdi un dvēseli. Lūk tādi ir mani sadarbības partneri sia EVINNI -Evija un Jānis.Novēlu Jums jaunus sadarbības partnerus un daudz jaunu projektu.
  Marika

Shopping Cart