Skip to main content

Jauns KONTAKT-SIMON rozešu un slēdžu katalogs

Mēs piedāvājam kompānijas KONTAKT-SIMON SA elektro-instalācijas iekārtas: rozetes, slēdžus, grīdas kastes un praktiskas elektroniskās preces. Tās apvieno funkcionalitāti ar augstu estētiku un  ir izmantojamas mājās, birojos, publiskās un rūpnieciskās ēkās. Mūsu piedāvājumā ietilpst arī tālvadības slēdži, LED gaismas moduļi, gāzes un plūdu detektori un nesen ieviests arī ārējā apgaismojuma sortiments.

 

 

 

Jaunumi 2016

Uzņēmuma plašais produktu piedāvājums, modernās tehnoloģijas un augstas kvalitātes iekārtas un izejvielas ir saņēmuši atzinību pašmāju un ārvalstu tirgos, ko pierāda daudzie sertifikāti. Pateicoties tam mēs piedāvājam ne tikai estētiskas un universālas ierīces, bet arī drošas un videi draudzīgas. Mēs nemitīgi turpinām pilnveidot mūsu piedāvājumu, tajā pašā laikā saglabājot augstus kvalitātes standartus.

Slēdžu un rozešu piedāvājumā ietilpst 10 dažādas sērijas, kurām raksturīgs plašs krāsu un dizaina spektrs. Izvēloties mūsu piedāvātos elektro produktus jūs nešaubīgi gūsiet prieku un labsajūtu.

Related News

Izstāde Māja/Dzīvoklis 2007

Мūsu stends izstādē Māja/Dzīvoklis 2007. g. Ķīpsalā  

Slēdžu un rozešu dizains

Ar KONTAKT-SIMON produciju katru slēdzi un rozeti var pielāgot daudzos veidos. Atsevišķi atlasot rāmi, slēdzi...

Piedalījāmies izstādē Māja/Dzīvoklis 2015

Мūsu stends izstādē Māja/Dzīvoklis 2015. g. Ķīpsalā

Shopping Cart