Skip to main content

Dekoratīvās akmens flīzes dārzam

Brīnišķīgas flīzes dārzu un laukumu zemes segumiem. Katra”Realit” sistēma ietver ap 20 krāsu un faktūru variācijām. Jūs varat izvēlēties to stilu un kolorītu, kas ir raksturīgs tieši Jūsu mājas atmosfērai.

Akmens dārza flīžu kolekcijas ietver produktus, kas veltīti gan atsevišķiem klientiem un uzņēmumiem, arhitektiem, gan tiem, kuri vēlas veidot un izdaiļot savu piemājas teritoriju.Starp ražojumiem ir bruģakmeņu, dārza un terašu plātnes, flīzes, dekoratīvie akmeņi, palisades, apmales un pakāpieni.Flīzes ir izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem, pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem un neprasa specializētu aprūpi un uzturēšanu. Turklāt tām ir raksturīgs skaists dizains, plašs krāsu un faktūru piedāvājums, kas piešķirs jūsu dārzam mūžīgu šarmu un grāciju.

Dekoratīvās akmens flīzes “Relief”

Akmens ir materiāls, kas ikdienā ir saistīts ar cilvēku un viņa darbību. Akmens vienmēr ir mūs izbrīnijis ar savu daudzveidību, kvalitāti, ietekmi un vienmēr ir bijis celtniecības materiāls. Līdz ar cilvēces un tehnikas attīstību kļuva iespējams šo materiālu izmantot arvien vairāk. Visu laiku akmens ir bijis izaicinājums arhitektiem, kas ir ievērojuši šā materiāla skaistumu, vērtību un izmantošanas iespējas.

Fasādes akmens Relief tādā veidā kā mazas, plānas flīzītes aizvieto un rekonstruē dabīgo akmeni saglabājo tā skaistumu, estētiku un pilda tādas pašas akmens funkcijas. Ir viegli lietojamas un iegādājamas. Iestrāde ir vienkārša, izmantojot līmjavu.

Relief tā ir jauna kvalitāte ķieģeļflīžu tirgū. Pateicoties viņām var iegūt dažādu veidu sienas vai arī atsevišķus sienu fragmentus un iegūt skaista dabīgā akmens skatu.

Akmens flīzes Relief ir samērā plānas flīzītes (1-3cm) un tiek iestrādātas kā parastās keramiskās flīzes. Arī bez īpašām zināšanām šīs flīzes Jūs varat uzlikt paši. Šīs flīzes ir noturīgas pret atmosfēras iedarbību, salaizturīgas, ugunsizturīgas un ar lielu mehānisku izturību, kā arī nav vajadzīga to kopšana.

Reliefakmens flīzes ir izgatavotas saskaņā ar starptautiskām normām ISSO 9001. Relief tehniskos parametrus nosaka: PN-B-11203, PN-EN-206-1, ZN-03/BB-PE-01. Saskaņā ar šiem parametriem flīzes pret saspiešanu nosaka klase B-25, mitruma uzsūktspēja ir mazāka nekā 8%un salaizturība F 125. Par augsto kvalitāti liecina arī ļoti lielā līdzība ar dabīgo akmeni.

Firma Relief piedāvā ļoti plašu akmens flīžu klāstu gan fasādei, gan iekštelpām. Romalit, Jura, Monorit, Oval, Celtik un Klinkerit vairāk nekā 30 dažādu miksētu krāsa toņu. Romalit, rindu izvietojumā, un arī Monorit un Klinkerit var līmēt arī bezšuvju variantā. No piedāvātā asortimenta katrai akmens flīžu grupai ir arī stūra flīzes.Visam klāt vēl nāk papildus aksesuāri logu, durvju aiļu aplīmēšanai, kamīnu flīzes kā arī jumtiem, sienām un stabiem.

Relief flīzes var izmantot gan iekšējām , gan ārējām sienām, pie vecām un jaunām ēkām, pie tradicionālām keramisko vai silikātķieģeļu sienām, pie betona blokiem, gāzbetona blokiem, uz parastā apmetuma, reģipša, koka sienām (iepriekš tās sagatavojot piestiprinot metāla sietu un apmetot). Katrā no pielietojamajām sienām pamatnei ir jābūt stingrai un stabilai. Relief akmeņu flīzes izgatavo no dabīgā materiāla (kvarca smiltīm, marmora, baltā vai pelēkā portlandes cementa, ūdens, pigmenti un modifikātori.) Šīs flīzes atļauj ievērojami ietaupīt. Šis ietaupījums rodas flīžu zemo cenu un uzstādīšanas rezultātā, pretstatā dabīgā akmens izmantošanai.

Shopping Cart