Skip to main content

Mēs piedāvājam kompānijas KONTAKT-SIMON SA elektro-instalācijas iekārtas: rozetes, slēdžus, grīdas kastes un praktiskas elektroniskās preces. Tās apvieno funkcionalitāti ar augstu estētiku un  ir izmantojamas mājās, birojos, publiskās un rūpnieciskās ēkās. Mūsu piedāvājumā ietilpst arī tālvadības slēdži, LED gaismas moduļi, gāzes un plūdu detektori un nesen ieviests arī ārējā apgaismojuma sortiments.Uzņēmuma plašais produktu piedāvājums, modernās tehnoloģijas un augstas kvalitātes iekārtas un izejvielas ir saņēmuši atzinību pašmāju un ārvalstu tirgos, ko pierāda daudzie sertifikāti. Pateicoties tam mēs piedāvājam ne tikai estētiskas un universālas ierīces, bet arī drošas un videi draudzīgas. Mēs nemitīgi turpinām pilnveidot mūsu piedāvājumu, tajā pašā laikā saglabājot augstus kvalitātes standartus.

SIMON slēdzis dzeltens

Moderni risinājumi

Piedāvājam slēdžus ar jauniem risinājumiem – FM radio, dūmu detektoru, plūdu sensoru, kustības sensoru, klātbūtnes simulatoru u.c.

Viegla instalācija

Viegli pielietot pateicoties stiprinājumiem.

Daudz dizaina iespēju

Viegli pielāgot slēdžu un rozetes interjeram.

Dažādi materiāli

Liela materiālu dažādība no kvalitatīvas plastmasas līdz stiklam, kokam un metālam.

Droši bērniem

Rozetē var iespraust tikai tai paredzētās elektroierīces.

Kompleksi risinājumi uzņēmējdarbībai

KONTAKT-SIMON piedāvā arī kompleksus risinājumus uzņēmējdarbībai, slēdzamas piekļuves rozetes, kompleksus elektrotehniskus risinājumus.

Shopping Cart