Skip to main content
albero-int-600x396

Dekoratīvās akmens flīzes “Relief”

Akmens ir materiāls, kas ikdienā ir saistīts ar cilvēku un viņa darbību. Akmens vienmēr ir mūs izbrīnijis ar savu daudzveidību, kvalitāti, ietekmi un vienmēr ir bijis celtniecības materiāls. Līdz ar cilvēces un tehnikas attīstību kļuva iespējams šo materiālu izmantot arvien vairāk. Visu laiku akmens ir bijis izaicinājums arhitektiem, kas ir ievērojuši šā materiāla skaistumu, vērtību un izmantošanas iespējas.

 

Fasādes akmens

Fasādes akmens Relief tādā veidā kā mazas, plānas flīzītes aizvieto un rekonstruē dabīgo akmeni saglabājo tā skaistumu, estētiku un pilda tādas pašas akmens funkcijas. Ir viegli lietojamas un iegādājamas. Iestrāde ir vienkārša, izmantojot līmjavu.

Relief tā ir jauna kvalitāte ķieģeļflīžu tirgū. Pateicoties viņām var iegūt dažādu veidu sienas vai arī atsevišķus sienu fragmentus un iegūt skaista dabīgā akmens skatu.

Akmens flīzes Relief ir samērā plānas flīzītes (1-3cm) un tiek iestrādātas kā parastās keramiskās flīzes. Arī bez īpašām zināšanām šīs flīzes Jūs varat uzlikt paši. Šīs flīzes ir noturīgas pret atmosfēras iedarbību, salaizturīgas, ugunsizturīgas un ar lielu mehānisku izturību, kā arī nav vajadzīga to kopšana.

Relief akmens flīzes ir izgatavotas saskaņā ar starptautiskām normām ISSO 9001. Relief tehniskos parametrus nosaka: PN-B-11203, PN-EN-206-1, ZN-03/BB-PE-01. Saskaņā ar šiem parametriem flīzes pret saspiešanu nosaka klase B-25, mitruma uzsūktspēja ir mazāka nekā 8%un salaizturība F 125. Par augsto kvalitāti liecina arī ļoti lielā līdzība ar dabīgo akmeni.

Firma Relief piedāvā ļoti plašu akmens flīžu klāstu gan fasādei, gan iekštelpām. Romalit, Jura, Monorit, Oval, Celtik un Klinkerit vairāk nekā 30 dažādu miksētu krāsa toņu. Romalit, rindu izvietojumā, un arī Monorit un Klinkerit var līmēt arī bezšuvju variantā. No piedāvātā asortimenta katrai akmens flīžu grupai ir arī stūra flīzes.Visam klāt vēl nāk papildus aksesuāri logu, durvju aiļu aplīmēšanai, kamīnu flīzes kā arī jumtiem, sienām un stabiem.

Relief flīzes var izmantot gan iekšējām , gan ārējām sienām, pie vecām un jaunām ēkām, pie tradicionālām keramisko vai silikātķieģeļu sienām, pie betona blokiem, gāzbetona blokiem, uz parastā apmetuma, reģipša, koka sienām (iepriekš tās sagatavojot piestiprinot metāla sietu un apmetot). Katrā no pielietojamajām sienām pamatnei ir jābūt stingrai un stabilai. Relief akmeņu flīzes izgatavo no dabīgā materiāla (kvarca smiltīm, marmora, baltā vai pelēkā portlandes cementa, ūdens, pigmenti un modifikātori.) Šīs flīzes atļauj ievērojami ietaupīt. Šis ietaupījums rodas flīžu zemo cenu un uzstādīšanas rezultātā, pretstatā dabīgā akmens izmantošanai.

 

Related News

12112278_1680300025534613_6977755351207174280_n

Piedalījāmies izstādē Māja/Dzīvoklis 2015

Мūsu stends izstādē Māja/Dzīvoklis 2015. g. Ķīpsalā

sledzi

Jauns KONTAKT-SIMON rozešu un slēdžu katalogs

Mēs piedāvājam kompānijas KONTAKT-SIMON SA elektro-instalācijas iekārtas: rozetes, slēdžus, grīdas kastes un praktiskas elektroniskās preces. Tās...

sleedzi

Slēdžu un rozešu dizains

Ar KONTAKT-SIMON produciju katru slēdzi un rozeti var pielāgot daudzos veidos. Atsevišķi atlasot rāmi, slēdzi...

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Shopping Cart