Skip to main content

Franču plēves griesti

Ar iestieptiem plēves griestiem var ātri noslēpt visus griestos esošos defektus notecējumus, spraugas, nelīdzenumus, kā arī ir iespēja iemontēt un noslēpt visas tehnoloģiskās iekārtas. Krāsa un materiālu struktūra krāsu gamma ir praktiski neierobežota, tiek piedāvāti ap 100 dažādas krāsas un struktūru veidi, atlasīti ņemot vērā marketinga pētījumus un praktisko pieprasījumu. Ir iespēja veikt jebkuru dizaina piedāvājumu. Krāsas var variēt atbilstoši klienta vēlmēm un telpas dizaina prasībām. Krāsu papildina dažādi materiāla struktūru veidi:

  • matētais viegls raksts uz materiāla virsmas,
  • satīns materiāls gluds ar nelielu spīdumu,
  • spoguļa ideāli gluds un spīdīgs- spoguļveida.
  • metalizēts-iekļauti mazi spīdīgi metāliski gabaliņi.

Virsmas var veidot horizontālas, vertikālas, liektas,dažādi kombinētas, apaļas, arkveida, liektas, lauztas attiecīgi veidojot karkasu.

Sterilitāte griesti neprasa speciālu konservāciju un normālos apstākļos tiek tīrīti reizi 5 7 gados. Kopšana ir ļoti viegla un neprasa īpašus līdzekļus un metodes. Ja ir nepieciešama īpaša tīrība, tad to var darīt ar parastajiem mazgāšanas vai dezinfekcijas līdzekļiem.

Ūdesnecaurlaidība (nemirkšana) Ir 100% ūdensnecaurlaidība. Strādā divejādi aizsargā telpu no iekšpuses, lai mitrums un ķīmiskie izgarojumi (ja tādi ir) nebojātu pamatgriestus un jumta konstrukcijas, kā arī aizsargā telpu un tajā esošo interjeru no dažādiem negadījumiem (noplūšanas). Ūdens sakrājas griestu materiālā un pēc tam to var savākt, nenodarot bojājumus telpai. Pēc tam griestu materiāls atkal nostiepjas un ir absolūti nebojāts.

Dažādi materiāla struktūru veidi

Matēta struktūra

Matētais viegls raksts uz materiāla virsmas

Satīna struktūra

Satīns materiāls gluds ar nelielu spīdumu.

Lakota struktūra

Spoguļa ideāli gluds un spīdīgs – spoguļveida.

Metalizēta struktūra

metalizēts-iekļauti mazi spīdīgi metāliski gabaliņi.

Virsmas var veidot horizontālas, vertikālas, liektas,dažādi kombinētas, apaļas, arkveida, liektas, lauztas attiecīgi veidojot karkasu.

Shopping Cart