Skip to main content

Par uzņēmumu

Kādreiz, raksturojot savu preci, mēs rakstījām: “Ekskluzīvi apdares materiāli”, jo mēs bijām pirmie, vai vieni no pirmajiem, kas iepazīstināja Latvijas tirgu ar franču iestieptajiem plēves griestiem, stikla blokiem no Čehijas un Itālijas, dekoratīvajām akmens flīzēm un stikla durvīm. Un tagad, pateicoties mums, šie materiāli pārstājuši būt ekskluzīvi. Tos atpazīst un novērtē.

Taču mēs meklējam un piedāvājam jauno. Ja Jūs nodarbojaties ar savas telpas interjera dizainu, vai arī esat šīs jomas profesionālis, mūsu piedāvātā produkcija var Jums lieti noderēt.

Mēs strādājam daudzos virzienos, mūsu risinājumi var būt patiešām unikāli un funkcionāli. Atnākot pie mums uz biroju, Jūs tiksiet iepazīstināti ar visu “Evinni” piedāvāto produkciju, kā arī saņemsiet padomus un konsultācijas, jautājumos, kā labāk izmantot telpu, vienlaicīgi organizējot un izdaiļojot to.

EVINNI KONTAKTI

E-pasts: evinni@evinni.lv
Mob.: +371 29576222, +371 29544834
Tālr: +371 67816060

Adrese: Šmerļa 3, Rīga, LV 1006
Reģ.nr.: LV 50002091311

EVINNI jaunumi

EVINNI atsauksmes

Vēlamies izteikt pateicību par sadarbību un atzīmēt, ka mēs atzinīgi novērtējam Jūsu uzņēmuma profesionalitāti un sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Tāpat vēlamies atzīmēt Jūsu uzņēmuma darbinieku profesionālo kompetenci un labvēlīgo attieksmi pret mums kā klientiem un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.

Amatciema kolektīvs.

 Es Normunds Jansons no Kuldīgas gribu pateikt savu redzējumu ilgadējā sadarbībā ar IK “EVINNI” .
 Pirmkārt esmu ļoti apmierināts ar uzņēmuma un tās īpašnieces, personīgi Evijas kundzes pieeju katra klienta vēlmēm un to risināšanai.
 Pateicoties IK “EVINNI” vadītājai Evijai , kas veiksmīgi atrisināja manas mājas interjerista ieceri –  aplikt mājas ārsienas ar dekoratīvām akmens masas flīzēm “Celtic 3” un izmantojot mājas iekštelpās piedāvātos firmas izejmateriālus,izdevās ļoti veiksmīgi paveikt visus darbus – pat brīžiem likās, ka tās ir nereāli realizējamas lietas – it sevišķi mājas iekšpusē – krāsaino stikla bloku apaļo kāpņu telpu izveide un citus risinājumus.
Redzot šodien blakus citu īpašnieku mājas un īpašumus, kas ir apdarīti ar lētākiem izvēlētiem materiāliem no citiem pircējiem toreiz un salīdzinot – šodienas izskatu  – nav šaubu par manis toreiz pareizi izdarīto izvēli par labu I/K “EVINNI” produkcijai un kolektīvam par sadarbību .

Pat pēc darba pabeigšanas firma ir vienmēr sasniedzama un jebkuru, tev vajadzīgo jautājumu gatava risināt .

Nobeigumā gribu pateikt – vienu vērtīgu atziņu ,kapēc rakstu šos pateicības un ieteikuma vārdus esošiem un topošajiem, jaunajiem klientiem – izmantojot IK “EVINNI” produkciju – jums tūlīt tiks piedāvāti pareizie ķīmijas un apstrādes komponenti, kas tagad paejot jau 6 gadiem redzams uz mājas sienām – apdares materiāli izskatās tā, it kā tie būtu uzlikti vakar.
Vēlos Jums novēlēt ar tādu pašu azartismu apgūstot visu jauno – un saglābāt labo sirsnību un humora izjūtu strādājot ar pat tik prasīgiem klientiem – kāds esmu es.
Patiesā cieņā – no Kuldīgas – Ķelšu iela Nr.3a

Ļoti patīkami sadarboties ar cilvēkiem, kas prot savu darbu,kas domā par savu klientu, savu sadarbības partneri ,un ir  savā darbā iekšā ar visu savu sirdi un dvēseli. Lūk tādi ir mani sadarbības partneri sia EVINNI  – Evija un Jānis.Novēlu Jums jaunus sadarbības partnerus un daudz  jaunu projektu. 

Marika 

Shopping Cart